iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Biz Kimiz

Kahramanmaraş’ta faaliyete başlayan BAYMEDYA NET, dijital dünyanın gerekliliklerini ön plana çıkararak, firmaların veya kişilerin özellikle sanal dünyadaki çözüm ortağıdır. ‘Dijital Çözüm Ortağınız ‘ sloganı ile sanal dünya ve sanal pazarlama sektörüne giriş yapan BAYMEDYA NET, kısa sürede iş hacmini genişleterek referans portföyünü artırmıştır.

Neler Yapıyoruz ?

BAYMEDYA NET ekibi olarak Kahramanmaraş’ta firmaların ve kişilerin sosyal medya hesaplarını, hedef kitle analizlerine göre yönetiyoruz. Sizleri dinliyor, anlıyor ve hedeflerinizin ötesine taşımak için özgün içerik ve çözümler üretiyoruz. Markalarınızın itibar değerini yükseltirken, müşterileriniz ile bağlarınızı güçlendirmenize yardımcı oluyoruz. Hesaplarınızı size özel bir program ve plan çerçevesinde en özgün tasarımlar ile süslüyoruz. Sosyal medya hesaplarınızı uzun soluklu planlamalar, disiplin ve aynı sıklık ile güncel tutuyoruz. Sizler hesaplarınızı yönetecek zamanı ve uygun insan kaynağını bulamıyorsanız, sizin yerinize bu uygulamaları gerçekleştirmekten memnuniyet duyarız.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: